Hufiec ZHP Krzeszowice
Hufiec ZHP Krzeszowice

Szukamy pamiątek dotyczących Hufca Krzeszowice!

Z okazji zbliżającej się rocznicy 50-lecia istnienia Hufca ZHP Krzeszowice (w 2025 r.) druhna hm. Jolanta Kmiecik organizuje zbiórkę wszelkich pamiątek dotyczących działalności naszego hufca na przestrzeni lat.

Szczególnie przydatne będą pamiątkowe koszulki obozowe, plakietki jednostek i akcji harcerskich, proporce drużyn i zastępów, pamiątkowe dyplomy i odznaczenia, kroniki, śpiewniki, zdjęcia, a także inne materiały.

Jeśli jesteś w posiadaniu ciekawych pamiątek i chcesz je nam wypożyczyć, bądź podarować, to prosimy skontaktuj się z druhną Jolantą lub komendą hufca (e-mail: krzeszowice@zhp.pl). W przyszłym roku zorganizujemy wystawę z wykorzystanych zbiorów. Mamy nadzieję, że uda nam się zgromadzić ciekawą kolekcję i wspólnie ją obejrzeć podczas tego wydarzenia!

Accessibility Toolbar