Hufiec ZHP Krzeszowice
Hufiec ZHP Krzeszowice

Praca z kadrą

Drużynowi! Bądźcie na bieżąco!
W tym miejscu znajdziecie aktualne informacje o szkoleniach i ciekawe materiały metodyczne, pomocne w pracy z drużyną.

Inspiracje powakacyjne- czas start!

Ruszył Centralny Bank Pomysłów. Jest to miejsce w którym zebrane są wszelkiego rodzaju materiały, które mogą stać się inspiracją dla innych członków ZHP, w tym: konspekty programowe (konspekty zbiórek; scenariusze gier terenowych, miejskich i planszowych; teksty piosenek i pląsów) oraz kształceniowe, programy/plany (kursów, biwaków, obozów; programy pracy drużyny, zastępu itp.), propozycje programowe(regionalne i centralne), a także poradniki i artykuły. Słowem wszystko, co może się przydać. Przy planowaniu pracy zajrzyjcie tutaj koniecznie www.cbp.zhp.pl

„TERAZ AFRYKA”
Czy wiecie gdzie Robert Baden- Powell wpadł na pomysł stworzenia scoutingu? A stało się to w czasie jego pobytu na Czarnym Lądzie. Aktualnie afrykańska propozycja programowa leci do Was- kto wie jakie wielkie idee po skorzystaniu z niej wykiełkują w Waszych głowach? Dla każdego coś dobrego!

Accessibility Toolbar